• Nowa Wieś, Wojska Polskiego 43
  • 32 288 79 44

O nas

Fryzjerstwo to nie praca – to powołanie

 

Różnorodność w zespole to nasz ogromny atut, który potrafimy w pełni wykorzystać. Uczymy się od siebie, inspirujemy wzajemnie pomysłami, uzupełniamy się w działaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić szeroki wachlarz Państwa oczekiwań.

Oprócz sprawnej, wychodzącej naprzeciw Państwa potrzebom obsługi, oferujemy jedyną w swoim rodzaju, przyjacielską i zrelaksowaną atmosferę, w której z przyjemnością spędzą Państwo czas niezbędny do stworzenia pożądanej fryzury. W kameralnym, przytulnym wnętrzu naszego salonu możecie liczyć na aromatyczną kawę, słodki poczęstunek, interesującą dyskusję i dobry humor!

Pracujemy na kosmetykach najwyższej jakości światowych marek, takich jak Schwartzkopf, AlfaParf, Goldewll, Joico


 

Jeśli nie znalazłeś dogodnego terminu zadzwoń a coś wymyślimy !!!   (+48 32 288 79 44)


 

Izabela

Jestem właścicielką Salonu Fryzjerskiego „Izabella” od 1998r. Tworzę go od samego początku i rozwijam się razem z nim. Uczestniczę w licznych szkoleniach, seminariach kongresach, warsztatach w kraju i zagranicą. Lubię swoją pracę i ludzi, których w niej spotykam. Jestem cierpliwa, precyzyjna i otwarta na potrzeby moich klientów. 

Fryzjerstwo to mój świadomy wybór i życiowa pasja.


 

Anita

Dzięki fryzjerstwu spełniam się w tym, co daje mi radość. Inspiruję się najnowszymi trendami, ale też czerpię z wiedzy i doświadczenia osób, z którymi mam przyjemność współpracować. Uważam, że najbardziej wartościowe w moim zawodzie są prostota i precyzja. To co robię jest moją pasją, dlatego wciąż pogłębiam swoją wiedzę.


 

Gosia

Jestem osobą otwartą i cenię sobie kontakt z ludźmi. Mam poczucie humoru i jestem energiczna. Fryzjerstwo to nie tylko odpowiednie dla mnie zajęcie – to moja droga do samospełnienia. Z radością rozwijam się w tym zawodzie, zdobywam nowe zdolności, dzięki którym można poprawiać wygląd i samopoczucie, a przede wszystkim sprawiać ludziom radość. Włosy są wizytówką każdego z Nas

 

 

Daria

Jestem doświadczoną fryzjerką , od 4 lat specjalizuję się w strzyżeniu męskim oraz „barberingu”.
W poprzednim Salonie w którym pracowałam odbyłam kurs „Barber”. 

Mam doświadczenie w wykonywaniu prostowań Keratynowych i innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jestem osobą otwartą co pozwala mi doskonale porozumieć się z klientem oraz świetnie dogaduję się z małymi dziećmi ☺.

Jestem zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata 

 

Zapraszamy na nasz profil

https://www.facebook.com/salon.fryzjerski.izabela/