Program lojalnościowy punkty i nagrody

HENNA BRWI Z REGULACJĄ

Brwi są najprawdopodobniej najbardziej widocznym elementem twarzy każdego człowieka. Ważne jest zatem zadbanie o ich odpowiedni kształt i kolor, dzięki czemu nadadzą twarzy charakteru oraz uwydatnią oczy. Zabieg henny jest trwały, nie ma obawy, że podczas codziennych aktywności kolor brwi zmieni się lub spłynie, np. podczas korzystania z basenu, jak w przypadku zwykłych kosmetyków do makijażu.

zamiast 30,00PLN
50
KUPON 25 zł

Kupon 25 zł

25 zł rabatu na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny zarówno na twarz, jak i na ciało. Bogaty wachlarz zabiegów gwarantuje, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są zabiegi: pielęgnacyjne, relaksujące, liftingujące, nawilżające, poprawiające wygląd i koloryt skóry.

zamiast 25,00PLN
50
STRZYŻENIE MĘSKIE

Modna, efektowna, a przede wszystkim zadbana fryzura jest wizytówką każdego mężczyzny. Odpowiednio dobrana fryzura podkreśli zalety urody każdego mężczyzny, a przy tym nie sprawi trudności w codziennej pielęgnacji.

zamiast 35,00PLN
60
STRZYŻENIE DAMSKIE

Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaję odpowiedni kształt fryzurze, dzięki czemu są łatwiejsze w codziennej pielęgnacji. Dobrze dobrana i zadbana fryzura uwydatnia zalety i ukrywa mankamenty urody. Jest to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który jest również zabiegiem upiększającym.

zamiast 70,00PLN
70
MASAŻ TWARZY

Masaż twarzy oprócz miłych doznań relaksacyjnych, pomaga utrzymać odpowiednią równowagę wodną skóry, podbudza ją do regeneracji i odnowy. Dzięki odpowiednio wykonanemu masażowi twarzy skóra staję się jędrniejsza, bardziej promienna, a stosowane na co dzień kosmetyki łatwiej się wchłaniają.

zamiast 60,00PLN
80
MASAŻ PLECÓW

Masaż rozluźnia spięte mięśnie, relaksuje, redukuję poziom odczuwalnego stresu, oraz przyspiesza krążenie krwi. Masaż oczyszcza skórę oraz wpływa na poprawę przemiany materii oraz wchłaniania się stosowanych kosmetyków, przez co skóra staje się gładka i jędrna.

zamiast 70,00PLN
90
KUPON 50 ZŁ

Kupon 50 zł
50 zł rabatu na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny zarówno na twarz, jak i na ciało. Bogaty wachlarz zabiegów gwarantuje, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są zabiegi: pielęgnacyjne, relaksujące, liftingujące, nawilżające, poprawiające wygląd i koloryt skóry.

zamiast 50,00PLN
100
VOUCHER 100 ZŁ

Voucher 100 zł
100 zł rabatu na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny zarówno na twarz, jak i na ciało. Bogaty wachlarz zabiegów gwarantuje, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są zabiegi: pielęgnacyjne, relaksujące, liftingujące, nawilżające, poprawiające wygląd i koloryt skóry.

zamiast 100,00PLN
200